CT bez háčků - 5.4 až 7.4 Jezera za valem

Závod na jezeře Za Valem je již minulostí. Od prvních hodin závodu bylo jasné, že to nebude závod o velké těžbě kaprů, ale i přesto jsme se už večer radovali z prvního kapra.

Bohužel přišla studená sprcha v podobě následujících 20 hodin nedokázali ulovit dalšího kapra a propadli jsme se na 7. místo.

Druhý den jsme provedli mnoho změn a ty se vyplatily. První záběr ještě skončil ve vázce, nicméně asi po dvaceti minutách následuje další záběr, který už proměňujeme v bodovanou rybu. Po další hodině přidává další body Jakub a my věříme, že následující noc bude naše. Případný posun na 4. místo nás motivuje dát do posledních hodin maximum, ale bohužel už žádný další záběr nepřichází.

Ráno zjišťujeme, že na bedně ztrácíme asi 2 kilogramy… Zjemňujeme na “maximum” a v záplavě cejnů se nám daří ulovit kapra o váze 4 kg, který nás, v dané době, posunul na 3. místo. Bohužel 2 hodiny před koncem nás jiný tým přejel a tak nakonec bereme alespoň sektorové vítězství. Top nástrahou byla upterska Krill. Děkujeme všem lidem za podporu a Filipu Pluhařovi za skvělou organizaci.