CT bez háčků - 2.5 - 5.5 Machač

Ahoj bando 2.5 - 5.5 jsme se zúčastnili odhozových závodu v lovu kaprů na revíru Machač .

O revíru jsme nic moc nevěděli . Naše intuice nám říkala vylosovat zadní (širší) stranu pískovny z důvodu toho, že jsme umíme házet daleko . A povedlo se, los nám přidělil číslo 9, kde šíře revíru je 155metru - značka Ideál! Následoval přesun na místa a začátek rybolovu.

Pravidla omezovali krmení raketou jen na prvních 24 hodin bylo nám jasné že si místo musíme dokonale připravit . Foukal silný protivítr a žádný okolní tým krmit nešel my jsme hned začali házet rakety na 145 metrů s vyplatilo se . Po cca 2 hodinách přichází kolotoč záběru který trvá až do rána druhého dne. 0 hodin spánku, ale maximální spokojenost .

Po dni máme doplněnou kartu a 2 krásné ryby 19.5 kg a 20.150kg . S kolegou se na střídačku alespoň trochu vyspíme a zbytek závodu probíhá v podobném tempu, kdy víceméně pořád vedeme tabulku, kdy nejlehčí rybu máme 17.6kg.

Bohužel poslední noc nás předběhnul tým z druhé strany revíru, ale s tím nic nenaděláte.

Bereme krásné 2 místo + pohár za první rybu 20+💪 celý závod jsme odchytali na Upsters Sweet Dream a color ball smoked mussel. Děkujeme za top produkty protože bez nich by to nešlo ❤️