Navštivte nás na FOR FISHING 2024, hala 4A

Milí rybáři a přátelé rybolovu,

s velkým nadšením oznamujeme, že Catchman se zúčastní předního veletrhu FOR FISHING 2024, který se koná 22. - 25. února 2024 v PVA EXPO Praha. Jako váš důvěryhodný dodavatel rybářských potřeb jsme pro tento rok připravili řadu exkluzivních nabídek a akcí, které si nesmíte nechat ujít. Najdete nás v hale 4A.

Připravili jsme pro vás:

  • Rozšířené výprodeje a slevy: Naši příznivci si jistě vzpomenou na loňský úspěch s velkým košem různých gum za neodolatelné ceny. Letos jsme to vzali ještě dál a rozšířili naše výprodejové akce čtyřnásobně, co do velikosti i sortimentu.

20230216_111053_resized

  • Možnost osobního prozkoumání produktů: Na veletrhu budete mít unikátní příležitost osahat si a vyzkoušet naše pruty, navijáky, obaly, tašky a mnoho dalšího vybavení pro každodenní rybolov.

  • Exkluzivní přehlídka sortimentu: Nabídneme vám možnost prozkoumat a vyzkoušet naše produkty pro Method Feeder řady Elegance, špičkové návnady a nástrahy značky Stég, první český ucelený kaprový program Carp System, sortiment pro rybolov na moři ICE Fish a špičkové japonské háčky Maruto.

81235_screenshot-2022-04-19-at-11-48-30--steg-product-upters-smoke-ball-11-15mm-60g--3113 steg clanek

  • Objevte klasiky v novém světle: I starší modely mohou skrýt překvapení. Připravili jsme pro vás výběr pečlivě vybraných kousků, které stojí za to znovu objevit.

Veletrh FOR FISHING 2024 je jedinečnou příležitostí nejen k výhodnému nákupu, ale i k setkání s lidmi, kteří sdílejí vaši vášeň pro rybolov. S velkým očekáváním se těšíme na vaši účast a věříme, že společně strávíme nezapomenutelné chvíle.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost a přijďte se k nám osobně podívat na veletrh FOR FISHING 2024. Těšíme se na setkání s vámi!

S rybářským pozdravem,

Tým Catchman 

ff